Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Mamy wolne szczeniaki

20 Jan

W dniu 20.12.2017 w naszej hodowli Berneńska Przystań urodziło się 10 szczeniąt rasy berneński pies pasterski, 5 suczek i 5 piesków. Rodzicami są nasza niezwykła Bonaqua Berneńska Przystań i wyjątkowy Ch.Pl Xenon z Gorzyckiej Zagrody, oboje rodzice są wolni od dysplazji.

Szczenięta w dniu wydania po 20 lutego, będą miały książeczkę zdrowia potwierdzającą wykonanie odrobaczeń i szczepień stosownie do wieku, tatuaż, metrykę Związku Kynologicznego w Polsce i wyprawkę Royal Canin.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, email lub osobistej wizyty w hodowli.

Dla naszych psów staramy się o jak najlepsze warunki, zapewniamy im przy tym wysokiej jakości karmy oraz profilaktykę i leczenie w wyspecjalizowanym gabinecie weterynaryjnym.

Tuż po narodzinach szczeniąt przeprowadzamy Neurologiczną Stymulację Szczeniąt, a wraz z ich dorastaniem kontynuujemy aktywną socjalizację również z naszymi psami innych ras.

Szczenięta pochodzące z naszej hodowli od urodzenia aż do wyjazdu mieszkają z nami w domu, gdzie mają stały kontakt z ludźmi i innymi naszymi zwierzętami.

Jak już napisaliśmy powyżej, maluchy są pod stałą opieką weterynaryjną. W dniu odbioru będą posiadały książeczkę zdrowia potwierdzającą wykonanie kompletnego zestawu odrobaczeń i szczepień stosownie do wieku oraz wyprawkę.

Warto nadmienić, że każde ze szczeniąt zostanie przebadane podczas kontroli miotu przeprowadzonej na terenie naszej hodowli, którą każdorazowo (jest to wymóg Związku Kynologicznego w Polsce, zmniejszający ryzyko zakupu chorego psa) wykonują pracownicy ZKWP (oddział Wrocław). Sędzia kynologiczny oceni rozwój psychofizyczny każdego szczenięcia, wykona znakowanie – tatuaże, dokona kontroli hodowli i oceni warunki bytowe jak i stan zdrowia mamy szczeniąt.

Dopiero na podstawie przeglądu miotu zostaną wydane metryki szczeniąt. Nowy właściciel po zakupie i zabraniu pieska do domu będzie mógł zgłosić się do Związku Kynologicznego, aby otrzymać rodowód dokumentujący pochodzenie psa oraz uprawniający do udziału w wystawach psów rasowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

Serdecznie zapraszamy do przemyślanej rezerwacji szczeniąt.

Skomentuj: