Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

O NAS

Lata wspólnie spędzone z psami, ich bezinteresowna przyjaźń, wierność i szczerość w każdym geście, spowodowały, że już nie wyobrażamy sobie życia bez naszych kochanych czworonogów. A jeśli do tego wszystkiego dodamy, że psia przyjaźń i miłość zostały nam okazane przez cudowne berneńskie psy pasterskie, to nie potrzebowaliśmy nic więcej od życia, no może jednego – wiedzieliśmy, że teraz kolej na nas. Ktoś, kiedyś powiedział, że marzenia same się nie spełniają, lecz marzenia należy spełniać.

Dlatego podjęliśmy decyzję o założeniu hodowli psów właśnie tej rasy.

Teraz to my każdego dnia staramy się okazywać im naszą radość i wdzięczność, że są z nami. Stały się naszą pasją oraz naszym życiem. To dla nich zrezygnowaliśmy z dotychczasowych karier zawodowych. Każdego dnia cieszymy się z naszego wyboru i dodamy, że nasze psy są również najlepszą motywacją do ciągłego zgłębiania i powiększania wiedzy o nich i ich życiu.

W międzyczasie do naszej Berneńskiej Przystani zawitała jeszcze jedna psia rasa tj. Border Collie. A mieliśmy to szczęście, że trafiliśmy na cudowną przedstawicielkę tej rasy. Jej inteligencja i zachowanie ciągle udowadnia nam, że pies potrafi więcej niż się ludziom potocznie wydaje. Oczywiście nic nie dzieje się bez przyczyny. Czas i energia na to poświęcona, wraca do nas ze zdwojoną siłą, stymulując do dalszej pracy.

Pragniemy, aby nowi właściciele berneńczyków i borderów, doznali tyle dobroci i ciepła, ile my otrzymaliśmy od tych wspaniałych psów.