Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

AKTUALNOŚCI

 

Urodzone 20.07.2019r., w miocie dwa pieski (seal i choco sable) oraz trzy suczki (2x seal i chocolate).
Rodzicami zostali MACHO CHOCOLATE KoToRa oraz BE BEAUTY Border Song, przebadani (HD A, ED 0/0, CEA – clear).
Szczenięta zrównoważone psychicznie posiadające duże predyspozycje do wystaw.

Szczenięta w dniu wydania tj. – po 19 września, będą miały książeczkę zdrowia potwierdzającą wykonanie odrobaczeń i szczepień stosownie do wieku, tatuaż, metrykę Związku Kynologicznego w Polsce i wyprawkę firmy Josera.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, email lub wizyty w hodowli.

Nasza hodowla nosząca nazwę „Berneńska Przystań” została zarejestrowana w Międzynarodowej Federacji Kynologicznej – FCI z siedzibą w Brukseli oraz jest członkiem Związku Kynologicznym w Polsce – ZKWP/ oddział Wrocław.

Dla naszych psów staramy się o jak najlepsze warunki, zapewniamy im przy tym wysokiej jakości karmy oraz profilaktykę i leczenie w wyspecjalizowanym gabinecie weterynaryjnym.

Tuż po narodzinach szczeniąt przeprowadzamy Neurologiczną Stymulację Szczeniąt, a wraz z ich dorastaniem kontynuujemy aktywną socjalizację również z naszymi psami innych ras.

Szczenięta pochodzące z naszej hodowli od urodzenia aż do wyjazdu mieszkają z nami w domu, gdzie mają stały kontakt z ludźmi i innymi naszymi zwierzętami.

Jak już napisaliśmy powyżej, maluchy są pod stałą opieką weterynaryjną. W dniu odbioru będą posiadały książeczkę zdrowia potwierdzającą wykonanie kompletnego zestawu odrobaczeń i szczepień stosownie do wieku oraz wyprawkę.

Warto nadmienić, że każde ze szczeniąt zostanie przebadane podczas kontroli miotu przeprowadzonej na terenie naszej hodowli, którą każdorazowo (jest to wymóg Związku Kynologicznego w Polsce, zmniejszający ryzyko zakupu chorego psa) wykonują pracownicy ZKWP (oddział Wrocław). Sędzia kynologiczny oceni rozwój psychofizyczny każdego szczenięcia, wykona znakowanie – tatuaże, dokona kontroli hodowli i oceni warunki bytowe jak i stan zdrowia mamy szczeniąt.

Dopiero na podstawie przeglądu miotu zostaną wydane metryki szczeniąt. Nowy właściciel po zakupie i zabraniu pieska do domu będzie mógł zgłosić się do Związku Kynologicznego, aby otrzymać rodowód dokumentujący pochodzenie psa oraz uprawniający do udziału w wystawach psów rasowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

Serdecznie zapraszamy do przemyślanej rezerwacji szczeniąt.